Top

Dopdolu Eğitim Programı

Kabul görmüş en doğru eğitim programları ile uygulayarak öğretmeyi amaçladık.

EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

Sıcak Bir Ortam

Çocuklarınız için bir eğitim yuvasında olması gereken sıcaklığı yaşatacak ortamı sağladık.

SINIFLARIMIZ

Tecrübeli Eğitim Kadrosu

Eğitim dünyasında uzun yıllar tecrübe edinmiş idari ve eğitimci kadrosunu biraraya getirdik.

EĞİTİM KADROMUZ

Manisa

Özel Mandalin Anaokulu

Okulumuzda “Her çocuk özeldir “ ilkesi doğrultusunda öğrenci merkezli bir anlayış benimsenir. İnsani değerlere sahip, bağımsız kararlar alıp uygulayabilen, yaratıcı, girişken, etkili iletişim kurabilen, sorun çözebilen bireyler yetiştirmek, yeteneklerini ortaya çıkarırken, isteklerini rahatlıkla dile getirebilen çocuklar  hedeflenmektedir.

Bütün bunları yaparken, içlerindeki sevgiyi özenle koruyabilen mutlu çocuklar yetiştirebilmek önceliğimizdir.

Amacımız klasik anaokulu kalıplarından çıkarak, çocuklarımızın doğuştan gelen yeteneklerini, konusunda uzman eğitimciler desteği ile fark etmek, geliştirmek ve yönlendirmektir.

Okulumuz çocukların yeteneklerini geliştirmeye yönelik bir programa sahiptir. Çocuklarımızın gelişim özellikleri dikkate alınarak, 3- 6 yaş arası çocuklara uygulayacağımız eğitim programımız Reggio Emilia, Gems, Scamper, Aktif Öğrenme (High Scope) eğitim modellerini içinde barındırmaktadır ve planlarımız bu modellere yönelik olarak hazırlanıp, yürütülecektir. Uygulayacağımız eğitim modelleri, çocukların gelişimine katkı sağlamak adına, birbirini tamamlayacak şekilde düzenlenmiştir.

Okulumuzdaki yaşam alanını oluşturan her şey ve bütün eğitim programı, çocuğun doğal gelişimine uygun olarak düzenlenmiştir.

 

Özel Mandalin Anaokulu

Aileler ve çocuklar için yenilikçi bir seçenek!

İletişim formunu doldurun, uzman ekibimiz sizi arayarak bilgilendirsin.